Apie mus - Vitalkind
„Premium“ natūralūs kosmetikos gaminiai vaikams, sukurti ir pagaminti Vokietijoje.

Mes siekiame rūpintis sveiku mūsų vaikų vystymusi suteikiant jiems geriausius kasdienės priežiūros produktus.

Jauna oda vis dar vystosi, ji yra jautresnė taršai ir aplinkos poveikiui, todėl vaikų oda reikalauja ypatingos maitinamosios priežiūros, o suaugusiųjų bei kūdikių produktai neatitinka vaikų odos poreikių. Turėtume sutelkti dėmesį į kosmetikos gaminius, turinčius sudėtyje daug apsaugomųjų ir maitinamųjų natūralių ingredientų.

Vitalkind priežiūros sistema specialiai sukurta 3-12 metų vaikams. Visi produktai 100% be parabenų, mineralinių aliejų, silikonų, sintetinių kvapiklių, sulfatų. Sudėtyje nerasite jokių toksinų, kenksmingų cheminių ar žalingų naftos pagrindu pagamintų ingredientų. Dermatologiškai patikrinti.

Kurdami Vitalkind gamintojai remiasi šiais pagrindinaiis kriterijais:

  • Draugiška vaikams. Kūrimo ir gaminimo etapuose naudojami tik kokybiški ir natūralūs ingredientai, vaikams patinkantys kvapai ir patogios pakuotės. Beoriai buteliukai su pompomis yra ne tik patogūs naudoti, bet ir apsaugo produktus nuo bakterijų patekimo ir jų dauginimosi.
  • Sveika. Sukurtos formulės užtikrina maksimalią jautrios odos priežiūrą ir apsaugą. Daugumos produktų pH – 5,5, todėl natūrali rūgštinė odos mantija nepažeidžiama.
  • Saugu. Visi produktai apdovanoti prestižiniu „Dermatest“ sertifikatu su įvertinimu „very good“. Kompanija orientuojasi į produkcijos kokybę ir saugumą, ir tai daro del mūsų vaikų, kurie yra mūsų ateitis. 
  • Natūralu. Derinami natūralūs ingredientai ir funkcionalumas. Pagrindinės veikliosios medžiagos sudėtyse – organinis alijošius, organinis sviestmedžio ekstraktas, organinis saulėgrąžų aliejus, natūralus betainas, natūralus migdolų aliejus, abrikosų kauliukų aliejus, hialurono rūgštis, vitaminas E. 


Su vitalkind gaminiais kūno priežiūra vaikams tampa įdomi. Turėdami savo produktų liniją, vaikai daug mieliau įtraukia prausimosi rutiną į savo dienotvarkę ir formuoja teisingus odos priežiūros įpročius nuo mažens.
VITALKIND kompanija saugo natūralius gamtos išteklius palaikant švarią bei sveiką planetos aplinką.
Sveika
Tik naturali sudėtis
Saugu
100% aukščiausios kokybės produktai
Naturalu
Organinės, premium medžiagos